Güvenlik & Gizlilik

 
 
yildizbutik.com ’un gizlilik ve güvenlik politikası. www.yildizbutik.com web sitesini ziyaret ettiğinizde aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
 
Değerli Yildizbutik.com üyesi
 
Kişisel bilgilerinizin gizlilik ve güvenliği bizim için en önemli konuların başında gelmektedir. yildizbutik.com olarak sizden bazı kişisel bilgiler istenmektedir. (isim, soyisim, e-posta vb.) Bu bilgiler istisnasız hiçbir kişi ve kurumla paylaşılmamakta, sadece adres bilgileriniz ürünü size ulaştırmak adına iş ortaklarımızdan kargo şirketi ile paylaşılmaktadır. Bilgiler tamamen size daha iyi hizmet verebilmek adına kısmen yildizbutik.com sitemizde size tekrar ulaşmak ve kampanyalardan haberdar etmek için kullanılmaktadır.
 
yildizbutik.com sitemizin güvenliği Comodo SSL şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
 
yildizbutik.com’ da kişisel bilgileriniz siz hem offline hem de online iken koruma altındadır. Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanılmakta, herhangi bir veritabanında kayıt edilmemektedir ve/veya 3. şahıslara iletilmemektedir.
 
yildizbutik.com ’un güvenli ortamında yapacağınız alışveriş işlemlerinde, siz değerli müşterilerimiz ve kredi kartı tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi veya kurum tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır.
 
Müşterilerimiz yildizbutik.com' da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz , yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır.
 
Bilgilerin gizliliği ve güvenliği hakkında yildizbutik.com‘ a sormak istediğiniz başka sorular olursa, info@yildizbutik.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.