Yıldız Butik

Navigation

Önceki bloglar

Hava 20 Yıl Evveline Ağlıyor

 • Aug 17, 2019

 • Yazan: yildizbutik

 • Düzenleme tarihi:

 • Hit: 12

 • Yorum: 0

Hava 20 Yıl Evveline Ağlıyor.

 
            Günlerden   17 ağustos Cumartesi, dışarıda delice  bir yağmur 20 yıl evveline ağlar gibi . Düşünüyorum da acaba bizim yetkililer   aynı şeyleri yaşamamak, olası bir depremde  en az zararla nasıl çıkarız  önlemlerini ne kadarını almıştır? .Hiç umudum yok ama inşallah bundan sonra  yeni başkanla  iyi bir yol katederiz .Bugün aynı zamanda bayram tatilinden  dönenlerde yolda .İstanbul yavaş yavaş hareketleniyor. Bende bugün bayram sonrası biriken  işlere koyuldum.Önce onlyn sitemiz olan  www.yildizbutik.com da bayram evveli ve bayram sonrası   tükenen ürünleri siteden  kaldırdım. Çünkü artık yeni ürün gelmeyecek .Bayram öncesi son bir partiyle 2019 yaz sezonunu ürün alımını bitirdik.Şimdi indirimde olup ta son kalanları kaçırmamak lazım .Hele bazılarımız bayram sonrası tatile çıkacaklar , iki bayram arasından sonra fazlalaşan düğün dernekler için çabuk hareket etmek lazım. Bugün ayrıca butiğimizi derledik  topladık yapılacak işleri planladık. Gerek mailler için için gerek se sosyal medyada kullanacağımız  postaları hazırladık .Gerçekten bu kapalı havada çok iş bitirdik
    Kısaca biz yeni haftaya hazırız .Ya siz?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Devamını oku

Yarın Bayram Erken Kalkın çocuklar

 • Aug 10, 2019

 • Yazan: yildizbutik

 • Düzenleme tarihi:

 • Hit: 12

 • Yorum: 0

ine ve yeniden bir bayram  telaşını  yaşıyoruz  . Yarın bayram sabahına uyanacağız  Her bayram sabahında  yaşadığım heyecan beni  hem hüzünlendirir, hem de mutlu eder .En çok merak ettiğim  şey   herkes aynı duyguları  yaşayıp yaşamadığı dır. Hüzünlendirir,  çünkü  hakkın rahmetine kavuşmuş tüm   akraba, arkadaş, dostlarımı  hatırlar onları saygı ve sevgi ile anarım. Ortak geçirdiğimiz bayramları anımsarım bu da  beni hüzünlendirir  .Mutluluğum ise   bir daha ve yeniden bir bayram sabahına sağ salim uyanmak la  olur .Ailemle  geçirdiğim her bayrama şükrederim  .Onun için tanrıya minnet eder tüm  büyüklerimi  ararım  Arkadaşlarımın gerek sosyal medyadan gerekte  telefonla bayramlarını kutlarım  YILDIZ BUTİK TE  vede www.yildizbutik.com da ki kayıtlı   tüm müşterilerimizi gerek maille gerek se  sms ile  bayramlarını kutlarıZ  Özetlersek bayramlaşmak herkesi hatırlamak  bizati insani bir duygudur  Bayramlar insanları birleştirir, içinde barındırdığı sinerjisi ile her kesi  coşkulu kılar . Şimdi de hepinizin bayramını kutluyor Nice sağlıklı mutlu bayramlar diliyorum .
                         Nice  bayramlarda  tekrar buluşmak üzere diyorum.
                                          
 
.
                                                                      İYİ BAYRAMLAR
                                                                    
 
Devamını oku

Tatile Gitmek de Bir İş

 • Aug 04, 2019

 • Yazan: yildizbutik

 • Düzenleme tarihi:

 • Hit: 13

 • Yorum: 0

atil yapmak hepimizin özlemi kuşkusuz. Yolculuklarda yaşadığımız zorluklar bile bizi tatil yapmaktan alı koymaz. Araba veya otobüsle gidildiğinde trafik, koltukların rahatsızlığı, uykusuz geçen onca zaman bizi yine vazgeçirmez. Uçakla gidilenler her ne kadar daha rahat gibi gözükse de orada da başka hendikaplar var Uçak saatinden 2 saat evvel hava alanında olmak uğruna, şehir trafiği de hesaplandığında yaklaşık 4 saat önce yola koyulmak. O kalabalıkta valizlerin güvenlikten geçmesi, pasaport kontrolleri ve uçağı beklemek. Gideceğiniz yere indiğinizde oradaki hava alanı büyüklüğüne göre tabana kuvvet bir yol, tekrar pasaport kuyruğu ve ondan sonra beklenen valizler. Birde genelde valizlerin renkleri ve modelleri birbirine benzediğinden belirleyici bir işaret  yoksa vay haline, seç seçebilirsen. Sonuç 3 saatlik bir uçuş için harcanan 8 saatlik zaman. Tabi uçak rötar yapmazsa. Ama bütün bunlara rağmen, yine de tatile gitmeye can atarız. Önümüz bayram  gidilecek tatiller için seçeceğimiz kıyafetler ,ve yolculukta  giyeceklerimiz çok önemli .Genelde rahat vede pamuk  kıyafetleri seçmeliyiz.  Tatilde de hem şık hem bizi terletmiyecek  kıyafetleri tercih edelim   İşte bu  akılcı seçimler olursa tatilimiz de daha güzel geçer  YILDIZ BUTİK  Gayrettepe
vede www.yildizbutik.com da  . indirimli tatil  kıyafetleri ne bir göz atın. 
 Tatile gitmek bir keyftir 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMA

  kim tutar bizi :)

Devamını oku

Herkes Rahatlıktan Yana

 • Jul 28, 2019

 • Yazan: yildizbutik

 • Düzenleme tarihi:

 • Hit: 15

 • Yorum: 0

Bu gün  Pazar bütün gün evde pinekledik den sonra yürüyüş yapmaya karar verdik. İstikamet Bebek'ten Ortaköy'e idi. Yaklaşık 1 saat süren yürüyüşten sonra karnımız acıktı . Ve kendimizi Ortaköy  deki Kumpircinin önünde bulduk.  Hanidir kumpir yemediğimi fark ettim. Ben ki patatesin her türlüsüne bayılırım. Uzun bir aradan sonrada çok lezzetli geldi. Oturduğumuz yerden gelen, gidene baktığımda  sokak kendine göre bir modayı oluşturmuştu Adeta sokak defilesini izler gibiydim. Herkesin üstünde son derece rahat giysiler vardı. Parmak arası terlikler, şortlar, askılı bluzlar, uzun etek ve elbiseler. Genelde rahatlık ön plandaydı. Havanın sıcak olması pazar günün rehavetinden midir bilinmez ama herkesin seçimi aynı yönde idi. İşte hafta sonu özgür dolaşmak, rahat olmak böyle bir şey olsa gerek.  www.yildizbutik.com ve butik teki satışların çoğu bu ürünleri kapsıyor .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devamını oku

Tatil kıyafetlerinin indirimli halleri

 • Jul 20, 2019

 • Yazan: yildizbutik

 • Düzenleme tarihi:

 • Hit: 14

 • Yorum: 0

                
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Havalar ısındı ve  herkes de bir tatil isteği .Çoğu tatilini yapmaya başladı bile. Bazıları da bu indirimli günlerden yararlanarak tatil kıyafetlerini  satın alıyor. www.yildizbutik.com da tatil için birçok  kıyafetleri indirim den alabilirsiniz  Şehirde yaşayanlar  tatilde giydiği kıyafetleri şehirde giyemiyorlar.  Hele birde çalışıyorlarsa hepten imkansız . Eh tatil deyip geçmeyin. Mayosu var, bikinisi var, havlusu var, plaj terliği var, kremi var. Ayrıca sabah akşam giyeceği açık saçık kıyafetler ve onları süsleyen aksesuarları. Al sana koca bir valiz. Ve yarısı giyilmeden geri gelir. Her seferinde bu sefer daha küçük bir çantayla gideceğim diyorsam da yine kendimi büyük bir valizle uçakta buluyorum. Onun ayakkabısı, onun şapkası, derken çanta doluyor da doluyor. Bazı turistlere imreniyorum. Sırtına takıyorlar bir sırt çantası koyuluyorlar yola. Oysa bizler öyle miyiz. Hamal olmaya bayılıyoruz.. 
Ne demişler ! tatile ne dertlerini, ne de evini taşıyacaksın.
Herkese iyi tatiller. 
 
Devamını oku

Mutlak olan şey kişinin kendi seçimi

 • Jul 13, 2019

 • Yazan: yildizbutik

 • Düzenleme tarihi:

 • Hit: 18

 • Yorum: 0

      Astroloji ile uğraşanların bazıları isim ve renk analizi yapıyormuş. İsmi anladık da , renk ne oluyor onu anlayamadık. Benim bildiğim renk analizini stil danışmanları yapar. Onlarda genelde kişinin ten rengine göre  klişeleşmiş temalarla  hareket ederler. Ama Astrologların da, stil danışmanların da unuttukları şey kişinin kendi zevkine göre seçimidir . Tıpkı bugün yaşadığımız olay gibi. Beyaz tenli, sarı saçlı, 40 yaşlarında bir müşterimize  önerdiğimiz mor renkteki vual elbiseyi istemediği gibi. Üstünde çok iyi durmuş ve ona çok yakışmıştı. Ama müşterimiz mor renğini hiç sevmezmiş. Oysa bizim öğrendiklerimize göre  mor en çok bu tende ve bu saça yakışır. Oda bunu biliyor veya daha evvel birilerinden duymuş olabilir. Ama kendisi ni bu renkle bir türlü bütünleşemiyor. Sonuç  seçimini elbisenin yeşil renginden yana kullandı. Genel olarak daha pastel tonlardan hoşlandığını  da söyledi. Al sana tüm öğrendiğimiz temalar yerlerde. Kıyafeti giyecek olan o. Biz doğruları, kaideleri ona anlatmaya çalışırız. Sonuç onun seçimi. Onun için Astrologlar da, stil danışmanları da bir yere kadardır.
Mutlak olan şey kişinin  kendi seçimidir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devamını oku